مشتریان مشتری

کوزین بر نتایج متمرکز است و لذت متمایز از کمک به مشتریان در صنایع مختلف را بر مسائل است که کند و گاهی اوقات مانع از موفقیت شدید را داشته است. در اینجا چیزی است که برخی از آنها باید درباره ما بگویند:

جف کین
تعهد، شور و تحمل شما واقعا شگفت انگیز بود. ما شروع خوبی کردیم و سرعت و همچنین شدت آن که در طول 3 سال در سراسر جهان رونق گرفتیم باور نکردنی بود.
رایان تونی
سئو - بیمه

این دوره جالب بود، توجه من را حفظ کرد و از همه مهمتر من را به انجام تغییرات در راه من تغییر داد. چشمان من واقعا به خاطر آنچه آموخته شد باز شد و شور و شوق دیگر شرکت کنندگان و مربیان من را الهام بخشید که می خواهند در قلمرو خارج شوند و شروع کنند. کارت عالی بود…! من واقعا ارزش همه چیزهایی که آموخته ایم! متشکرم!

هرناندز
گرافیک - گستران سرور

این یک آموزش عالی بود. من احساس می کنم که آن را به شرایط فروش واقعی زندگی مرتبط است، و من قادر به یادگیری خود را به هر تماس فروش.

احمد
توسعه دهنده - گستران وب

خیلی ممنون از آموزش عالی برای اولین بار من عصبی به جلسه مشتری نرسیده بودم – برنامه ای داشتم و می دانستم دقیقا چه چیزی را می خواهم انجام دهم.

میراندا

ما می خواهیم نتایج سمینار ریچاردسون ما را به اشتراک بگذاریم. این یک موفقیت بزرگ بود! امتیاز 5.73 در مقیاس 6.0 – بالاترین امتیاز یک برنامه آموزشی در اینجا بدست آمده است.

میکل خوزه

همه در همه این آموزش AMAZING بود !!! ارائه دهندگان شگفت انگیز بودند. آنها جذاب، به موقع و آگاهانه بودند. من این دوره را به تمام حرفه ای های فروش توصیه می کنم.

مکاشدا
من در بسیاری از برنامه های آموزشی فروش حضور داشتم و از این یکی بیشترین لذت را می بردم. هر دو مدرس بسیار آگاه و جذاب بودند. من متوجه شدم که این مدل ها واقعا کار می کنند و به من ارزش می دهند. من قادر خواهم بود از این در زمینه استفاده کنم تا توانایی من در جذب مشتریان من و رشد کسب و کار من افزایش یابد. به طور کلی، من یک ارتباطگر بهتر خواهم بود.
بیلی
کارگردان - گستران وب

این مربی البته بسیار لذت بخش بود در حالیکه هنوز اطلاعات بسیار مفیدی را ارائه می داد. من واقعا از این کارگاه لذت بردم و دیگران را نیز به این کار توصیه می کنم.