آموزش و مشاوره

در این بخش برای اولین بار در کشور در حوزه هوشمندسازی کسب و کار به دو صورت “مدیریت کسب و کار” و  “دانش هوش تجاری” ارائه خواهد گردید.

آموزش ابتدایی جهت همسو شدن نگاه ها و ساعاتی به منظور ساخت یک نمونه Best Practice و رفع اشکالات احتمالی در نظر گرفته شده است. همچنین آموزش هوش تجاری و نرم افزار تبلو با رویکرد مدیریت کسب و کار است تا بتوانید تحلیل های مناسبی را در حوزه کسب و کاری خود داشته باشید.

برگزاری سمینار و همایش هوش تجاری

 با موضوع هوش تجاری BI و هوشمند سازی کسب و کار ویژه سازمان ها و شرکت ها

اکثر سازمان ها و شرکت های معتبر در جهت فرهنگ سازی و آشنایی با مفاهیم هوش تجاری ، نیاز به برگزاری سمینار و همایش هایی با موضوع هوش تجاری و هوشمند سازی کسب و کار دارند. لذا آماتک با بهره گیری از اساتید و سخنرانان برجسته در این حوزه، اقدام به برگزاری سمینار و همایش های مربوط با این حوزه می نمایند.

در این سیمنارها به موضوعاتی همچون آشنایی با هوش تجاری، بررسی راه کارهای هوش تجاری در سطوح مختلف، مورد کاوی یکی از شرکت های موفق در خصوص استقرار هوش تجاری، هوش تجاری و عارضه یابی کسب و کار و  . . . خواهیم پرداخت.

 

وقتی می‏توان بهترین بود، خوب بودن کافی نیست.

وقتی می‏توان بهترین بود خوب بودن کافی نیست. قرار دادن کسب و کار در مسیر چشم انداز سازمانی، مأموریت مشاوران کسب و کار است. همچنین مشاوره بر مبنای داده های واقعی و ایجاد تفکر تحلیلی در کنار نگرش کل به جز و جز به کل از وظایف این بخش است.

انجمن بین‌المللی مشاوران مدیریت (ICMCI)، مشاوره کسب و کار را به این صورت تعریف کرده است: خدمتی که توسط یک فرد یا افراد مستقل و واجد صلاحیت به کسب وکارها، بخش عمومی و سایر بخش‌ها ارائه می‌شود. موضوع این خدمات شناسایی و بررسی مشکلات مرتبط با خط مشی، استراتژی، سازمان، اثربخشی، رویه‌ها و روش هاست که به ارائه رهنمودهای مناسب و یاری رسانی در اجرای این رهنمودها منتهی می‌شود.

لذا قرار دادن کسب و کار در مسیر چشم انداز سازمانی و کمک در رسیدن به مقصد، مأموریت مشاوران کسب و کار است.

همچنین مشاوره بر مبنای داده های واقعی و ایجاد تفکر تحلیلی در کنار نگرش کل به جز و جز به کل از وظایفی است که بخش مشاوره کلینیک کسب و کار BsiCenter به شما ارایه خواهد داد. حضور اساتید دانشگاهی همراه با تجربه عملیاتی و اجرایی در هسته رشد همه ما را در امر مهم مدیریت هوشمند کسب و کار یاری می رساند.

همه ما می دانیم موفقیت هیچگاه بدون مشاوره با افراد خبره و آگاه به دست نمی آید!

در این بخش شرکت قراردادهای همکاری با شرکتهای مشاوره ای همکار در حوزه های مختلف اقتصادی، بازاریابی و فروش، مدیریت استراتژیک، منابع انسانی و … نیز منعقد نموده است تا در صورت لزوم در حوزه های مختلف بتواند علاوه بر مشاوران داخلی به پروژه معرفی نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه اینستاگرام کلینیک استفاده کنید و برای مشاوره می توانید با مشاور ارشد کسب و کار و مربی هوشمندسازی تجاری تماس حاصل فرمایید.

ابوطالب حبیبی ماچیانی

info@bsicenter.com

BSICENTER_OFFICIAL@

09124047438

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری
کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری