سوالات متداول

BsiCenter هوشمندسازی تجاری

نرم افزار Tableauهوش تجاری را بیشتر معرفی بفرمایید؟

نرم افزار Tableau به افراد در شناسایی و درک داده ها یاری می رساند. هم اکنون بیش از 35000 سازمان در گوشه و کنار جهان از این نرم افزار استفاده میکنند. نرم افزار Tableau تجزیه و تحلیل سریع و اطلاعات کسب و کار شما را در سطح بالایی ، فرآهم میآورد. با این نرم افزار میتوان در عرض چند دقیقه یک سری تصویرسازی ها (visualizations) را انجام داد و با دیگران به اشتراک گذاشت.

نرم افزار Tableau به افراد کمک میکند تا داده ها را بررسی کرده و درک کنند. این نرم افزار سرعت تجزیه و تحلیل، تجسم سازی و به اشتراک گذاری اطلاعات را افزایش میدهد. بیش از 19000 مشتری در سطح جهان با استفاده از Tableau نتایجی سریعتر حاصل میکنند. و ده ها هزار کاربر از Tableau Public برای به اشتراک گذاری بلاگ ها و وبسایت هایشان استفاده میکنند.

چگونه می توانم یک دوره آموزشی را رزرو کنم؟

کافیست با ما تماس بگیرید و از دوره های مختلف مدیریتی و ابزاری آشنا شوید.

info@BsiCenter.com

26401208  021

09124047438

چه مهارت ها و تجربیاتی، گروه BsiCenter دارند؟

گروه هوشمندسازی تجاری ما دارای تجربه و مهارت های فراوانی در فناوری اطلاعات، هوش تجاری، بازاریابی و  فروش، مدیریت و HR و … هستند و ساعت ها ی طولانی تدریسو سمینارهای آموزشی آنان را افرادی ماهر و باتجربه ساخته است.

آیا BsiCenter ابزارهای سازمانی را تولید می کند؟

ما افتخار داریم که نرم افزارهای حوزه های بازاریابی و فروش اینترنتی آنلاین، حوزه مدیریت منابع انسانی کارراهه شعلی و مدیریت دانش را ساخته و پیاده سازی نموده ایم.

و در تمامی این نرم افزارها بهره مندی از هوش تجاری در تحلیل ها و رفع دغدغه ها امری فراموش نشدنی است.

با ما بیشتر بدانید و هوشمندانه تصمیم بگیرید.