نرم افزار Tableau Server

هوش تجاری BI
Business Intelligence

داشبوردهای خود را در نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop ایجاد کنید، سپس آنها را بصورتی کاملا ایمن توسط نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server به اشتراک بگذارید. اجازه دهید دیگران با روشی کاملا نوین با داده های شما ارتباط برقرار کنند. کاری کنید که در کسب و کارتان، یافتن پاسخ ها، ظرف چند دقیقه، و نه چند ماه صورت گیرد. با استفاده از نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server ، کل گروه کاری شما قادر خواهند بود، بصورتی ایمن از داشبوردهای داده تعاملی استفاده کنند. هنگامی که کارکنان می توانند در کل سازمان داده های خود را مشاهده و درک کنند، مشکلات را حل کرده و فرصت های جدیدی کشف می کنند.

سهولت کاربری، تنها مختص کاربران تجاری نیست. نصب و نگهداری نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server سریع و آسان بوده و برای استفاده از این ابزار نیازی به دانش فناوری اطلاعات پیشرفته نیست. به عبارت دیگر، فقط کافی است شما با کسب و کارخودتان مسلط باشید و به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کرده و داشبوردهای مدیریتی بسازید.

فرقی نمیکند اگر پشت میز کارتان نشسته باشید و یا در یک جلسه باشید، براحتی میتوانید پاسخ سوالات را بیابید. داده ها را فیلتر کنید، داده های جدیدی را بیافزاییدو هرنوع داشبورد و گزارشی که موردنیاز است را بسازید. همه ی این کارها را با نرم افزار تبلو سرور Tableau Server میتوانید انجام دهید.

با نصب اپ اندروید یا IOS ، خواهید توانست از هر کجا و با هر وسیله ای که بخواهید به مدیریت داده هایتان بپردازید. تمامی داشبوردها بطور اتوماتیک برای تبلت های موبایل بدون نیاز به برنامه ریزی خاصی بهینه سازی شده اند. بسادگی با استفاده از تبلت و آی پد خود میتوانید با داشبوردها کار کنید.

چهار اصل عمده ی طراحی در نرم افزار تبلو Tableau از این قرارند:

  • واسط کاربری آسان
  • درک آسان داده ها
  • دارا بودن الگوریتم های داده کاوی clusting , timeseries , forecast . regression
  • قابلیت اتصال به برترین نرم افزار داده کاوی R
  • تصویرسازی و ویژوال سازی برتر
  • عدم وابستگی به انواع پایگاه داده
  • پیاده سازی داشبوردهای مدیریتی مبتنی بر اطلاعات مکانی Gis  بدون نیاز به هرگونه زیرساختی