مشاوره هوشمندسازی کسب و کار

وقتی می‏توان بهترین بود، خوب بودن کافی نیست.

 

تحلیل و آنالیز کسب و کار
تحلیل و آنالیز کسب و کار

وقتی می‏توان بهترین بود خوب بودن کافی نیست. قرار دادن کسب و کار در مسیر چشم انداز سازمانی، مأموریت مشاوران کسب و کار است. همچنین مشاوره بر مبنای داده های واقعی و ایجاد تفکر تحلیلی در کنار نگرش کل به جز و جز به کل از وظایف این بخش است.

انجمن بین‌المللی مشاوران مدیریت (ICMCI)، مشاوره کسب و کار را به این صورت تعریف کرده است: خدمتی که توسط یک فرد یا افراد مستقل و واجد صلاحیت به کسب وکارها، بخش عمومی و سایر بخش‌ها ارائه می‌شود. موضوع این خدمات شناسایی و بررسی مشکلات مرتبط با خط مشی، استراتژی، سازمان، اثربخشی، رویه‌ها و روش هاست که به ارائه رهنمودهای مناسب و یاری رسانی در اجرای این رهنمودها منتهی می‌شود.

لذا قرار دادن کسب و کار در مسیر چشم انداز سازمانی و کمک در رسیدن به مقصد، مأموریت مشاوران کسب و کار است.

همچنین مشاوره بر مبنای داده های واقعی، ایجاد تفکر تحلیلی و برنامه محور ساختن در کنار نگرش کل به جز و جز به کل از وظایفی است که بخش مشاوره کلینیک کسب و کار BsiCenter به شما ارایه خواهد داد. حضور اساتید دانشگاهی، متخصصان و متعهدان،  همراه با تجربه عملیاتی و اجرایی در هسته رشد، همه ما را در امر مهم مدیریت هوشمند کسب و کار یاری می رساند.

همه ما می دانیم موفقیت هیچگاه بدون مشاوره با افراد خبره و آگاه به دست نمی آید! و ما می دانیم بهترین مشاور کسب و کار شما، شخص محترم شما هستید.

در این بخش شرکت قراردادهای همکاری با شرکتهای مشاوره ای همکار در حوزه های مختلف اقتصادی، بازاریابی و فروش، مدیریت استراتژیک، منابع انسانی و … نیز منعقد نموده است تا در صورت لزوم در حوزه های مختلف بتواند علاوه بر مشاوران داخلی به پروژه معرفی نماید.

برای مطالعه بیشتر می توانید وارد بخش دانشنامه شوید و از مقالات این قسمت بهره ببرید.

 

مشاوره و عارضه یابی کسب و کار

در کلینیک هوشمندسازی کسب و کار BsiCenter

ابوطالب حبیبی ماچیانی مشاور ارشد توسعه کسب و کار
ابوطالب حبیبی ماچیانی مشاور ارشد توسعه کسب و کار

یکی از فعالیت های بسیار حیاتی برای کسب و کارهای تازه خلق شده، ارائه در دنیای اینترنت به مشتریان و رعایت اصول حرفه ای گری است.

گروه تخصصی در کلینیک هوشمندسازی کسب و کار BsiCenter با ارائه مشاوره در حوزه ثبت، نام تجاری و لوگو و کلیه اسناد اداری و بازاریابی می تواند بصورت حرفه ای سایت اینترنتی شرکت شما را با رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ فراهم سازد. اتصال سایت شرکتی و مفاهیم وفادارسازی مشتریان در باشگاه مشتریان از شروع ایجاد کسب و کار، حرفه ای عمل کنید.

حرفه ای بودن در کسب و کار از ایجاد نام و لوگو تا تحلیل نیاز مشتریان و تحلیل بازار و آنالیز رفتار مصرف کنندگان در مسیر طول عمر آنان می تواند در سودآوری شرکت نقش حیاتی داشته باشد.

کلینیک هوشمندسازی کسب و کار BsiCenter با ارائه مشاوره و تخصص در هریک از طرق زیر همراه شماست.

کلینیک کسب و کار
کلینیک هوشمندسازی کسب و کار و هوش تجاری

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری با تلفیق مدیریت کسب و کار، مهندسی نرم افزار  و هوشمندسازی تجاری و الگوهای رفتاری انسانی توانسته مشاوره هایی بی بدیل در ارائه راه حل های هوشمندسازی تجاری به صاحبان کسب و کار ارائه نماید.

حضور متخصصان نرم افزار، مدیریت کسب و کار، هوش مصنوعی، هوش تجاری و بازاریابی و فروش در کنار هم در کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter پایداری سود و رونق کسب و کار را برای همه به ارمغان آورده است.

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter از رویکردی جامع و مبتنی بر دانش که شامل آموزش، مشاوره، مربیگری، عارضه یابی، تشخیص، معالجه و بهبود مستمر به منظور حصول نتایج ارزشمند، رشد پایدار و سودآوری مداوم و مورد نظر مشتریان را استفاده می کند و بری رسیدن به اهداف کسب و کاری خود ومشتریان پرتلاش و با انگیزه است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید و به دوستان خود پیشنهاد دهید:   @BsiCenter_official

کلینیک کسب و کار
هوشمندسازی کسب و کار هوشمندسازی فروش برگزاری دوره های مدیریت کسب و کار