نرم افزار Tableau Desktop

Bsi
Tableau Desktop

نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop از هر نرم افزاری، 10 تا 100 برابر، سریعتر عمل می کند. این نرم افزار برای حمایت از چگونگی تحلیل کسب و کار مردم طراحی شده است. با نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop ، توانایی ذاتی خود را برای تعیین الگوهای بصری، به سرعت بهبود بخشید و یک روش تجزیه و تحلیل ، که برای سهولت کاربری و سرعت بالا ارائه شده است را تجربه کنید.با این نرم افزار می توانید هوش تجاری را در شرکت یا سازمان خود پیدا نمایید.

چه اطلاعات بی نظیری در داده های شما مخفی شده اند؟ نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop محصولی است که هر کسی توسط آن می تواند پرسش های جدیدی مطرح کرده، روند و اهداف خود را تعیین کرده، فرصت ها را شناسایی کرده و با اطمینان، تصمیماتی هدایت شده توسط داده ها، اتخاذ کند.

همواره تجزیه و تحلیل واقعی وصحیح از داده ها، بیش از یک داشبورد زیبا ارزش دارد.

با استفاده از Reference lines و  forecasts ، محاسبات جدیدی با داده های موجود انجام داده و به نتایج آماری دسترسی پیدا کنید. محاسبه همبستگی، رگرسیون و تجزیه و تحلیل روند را تجربه کنید.

هنگامی که شما می خواهید داده ها را به صورت آفلاین استفاده کنید و یا آنها را به حافظه منتقل کنید، نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop ، شما را قادر می سازد تا ظرف چند ثانیه، آنها را برای تجزیه و تحلیل از داده های حجیم، استخراج کنید. این موتور، فناوری های پیشرفته گرافیک های کامپیوتری و پایگاه داده ها را ترکیب می کند تا شما بتوانید مجموعه داده های بزرگ را در یک لپ تاپ تجزیه و تحلیل کنید.

هنگامی که شما می توانید با یک کلیک، منابع داده متفاوت را ترکیب کنید، بدیهی است که داده های شما داستان های جدیدی برای گفتن خواهند داشت. منابع داده خود را ترکیب و منطبق کنید. جداول را به سادگی و بصورت بصری با یکدیگر پیوند دهید. در عین حالی که پیش می روید، متادیتا یا فراداده های خود را ایجاد و ویرایش کنید. بدین ترتیب از داده های خود اطلاعاتی بسیار ارزشمند بدست می آورید.بدین گونه خواهد بود که شما با پیاده سازی هوش تجاری در کسب و کار خود، رونق بیشتر را به ارمغان آورید.

با نرم افزار تبلو دسکتاپ Tableau Desktop خواهید توانست به همان سرعتی که به سوالات فکر میکنید به آنها پاسخ بگویید.نرم افزار تبلو دسکتاپ Tableau Desktop به نوعی تحلیل گر داده است که موجب تسریع و تسهیل کارهای شما میشود. براحتی می توان انرا یادگرفت چراکه کلا استفاده از آن آسان است. جدای از این سرعت آن 10 الی 100 برابر نرم افزارهای مشابه است. از توانایی های این نرم افزار این است که یک کاربر عادی به سرعت می تواند الگوها، روندها را درک نماید و اقدام به تجزیه و تحلیل داده ها نماید و هیچ نیازی هم به اسکریپ و کدنویسی نیست.

اولین فناوری پیشرفته ی نرم افزار Tableau قابلیت VizQL است. با کمک این فناوری میتوانید داده هایی از هر اندازه را به آسانی با drag and drop تصویرسازی کنید. این نوآوری ،زبان نرم افزاری انحصاری شرکت تبلو است که کشیدن و انداختن شما توسط ماوس به جستجوی بهینه ی پایگاه داده تبدیل میکند و سپس پاسخ پایگاه داده را بصورت گرافیکی نمایش میدهد.

این مشخصه روشی جدید از تعامل با پایگاه های داده و صفحات گسترده را امکان پذیر می کند. حتی کاربران عادی قادر خواهند بود تصویرسازی و تجزیه و تحلیل داده ها را سریع انجام دهند. ارائه ی درست داده ها این امکان را به ما میدهد که اطلاعات را سازماندهی و درک کنیم.

نوآوری دیگر در این رابطه ماشین داده ی Tableau بوده است که به کاربران توانایی انجام تجزیه و تحلیل اد هاک داده های حجیم را در عرض چند ثانیه میدهد. ماشین داده فناوری هایی در رابطه با پایگاه داده و گرافیک کامپیوتر را تلفیق کرده و این امکان را میدهد که بطور بصری در داده های حجیم به صورت اد هاک جستجو کنید.

داده های بزرگ فرصت های بزرگی میآفرینند. وقتی ماشین داده را ساختیم بر طرح و الگوریتم های داده تمرکز داشتیم که این امکان را در Tableau فرآهم میآورد که عملکردی به سرعت فکر کردن داشته باشیم. در نتیجه شما براحتی میتوانید با تمامی داده های خود در لپ تاپ یا موبایل و یا .. کار کرده و در عرض چند ثانیه یا حتی کمتر پاسخ جستجوی خود را بگیرید.

شما به دوصورت به نرم افزار متصل خواهید شد.در حالت لایو ، هر تغییری در دیتابیس رخ دهد شما می توانید تغییرات را در داشبوردهای خود ملاحظه نمایید.درحالت افلاین، ابتدا یک رونوشت از داده ها گرفته می شود و در بازه های زمانی مختلف داشبوردها بروز می شود.لازم به ذکر است که سرعت در حالت اول بسیار بالاتر از حالت اول است.

با استفاده از این نرم افزار ، شما می توانید نیازهای آماری و تحلیلی خود را در کمترین زمان ممکن برآورده نمایید.حتی امکان فراخوانی فایلهای spss و sas داخل نرم افزار تبلو وجود دارد.همچنین شما به سرعت می توانید ,trend , forecast clusting , time series , regression, anova , … را بسازید تا امکان استنتاج بهتر را برای شما فراهم سازد.

شما با نصب این نرم افزار می توانید تجزیه و تحلیل کنید، رگرسیون بگیرید، روابط را بیابید و .. تا به توانایی های این نرم افزار بیشتر پی ببرید. هیچ نیازی نیست که مدرک دکترای آمار داشته باشید حتی با یک مدرک دیپلم و در عرض یک روز یاد میگیرید که از آن چطور استفاده کنید.

نقشه های زیبا و تعاملی یکی از مشخصات جالب در طراحی این نرم افزار است. صرفا با داشتن یک فیلد استان،شهر یا فیلد جغرافیایی می توانید داشبورد خود را بروی نقشه نمایش دهید. زوم کنید، فیلتر کنید و یا جستجو نمایید؛ همه ی این ها در اینجا ممکن و آسان است. وقتی راجع به موقعیت های جغرافیای گوشه و کنار جهان اطلاعات مفصلی دارید براحتی میتوانید به سوالات پاسخ بگویید و دیگر مهم نیست که این سوالات راجع به کدهای پستی استرالیا هستند یا مثلا راجع به شهرداریهای کشور برزیل. این نقشه ها ، استانها و شهرهای ایران را نیز پوشش می دهد.