کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter

کلینیک کسب و کاری چیست؟ به چه کسب و کاری، کلینیک عنوان می شود؟

در کلینیک کسب و کاری فقط راه حل و مشاوره ارائه می شود؟

وقتی از کلینیک صحبت می کنیم باید تمامی معیارهای کلینیک را دارا باشد. در شرح ذیل به تمامی آیتم ها خواهیم پرداخت.

کلینیک کسب و کار و  هوشمندسازی تجاری  BsiCenter، کلینیک تخصصی عارضه یابی ، هوشمندسازی کسب و کار و کشف دانش نهفته از داده های واقعی کسب و کار و ارائه داشبوردهای مدیریتی است که بر پایه هوش تجاری همانند کسب و کارهای پیشرو در دنیای تجارت و اقتصاد، شما را در عارضه یابی فروش، مدیریت هزینه ، رشد سودآوری و پایداری رونق کسب و کار توانمند می سازد.

برگزاری دوره های باکیفیت هوشمندسازی مدیریت فروش بر پایه مفاهیم هوش تجاری و رفتار مصرف کنندگان، ارائه راه حل های ویترین اینترنتی کسب و کارها از دیگر فعالیت های کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter است.

در بخش تولید و توسعه نرم افزار با حضور متخصصین نرم افزار بر اساس نیاز بازار و سفارشی سازی جوابگوی نیازهای مشتریان هود هستند. تولید نرم افزارهای حوزه بازاریابی و فروش اینترنتی و راه حل توسعه منابع انسانی از فعالیت های بخش تولید نرم افزار کلینیک کسب و کار می باشد.

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری با تلفیق مدیریت کسب و کار، مهندسی نرم افزار  و هوشمندسازی تجاری و الگوهای رفتاری انسانی توانسته مشاوره هایی بی بدیل در ارائه راه حل های هوشمندسازی تجاری به صاحبان کسب و کار ارائه نماید.

حضور متخصصان نرم افزار، مدیریت کسب و کار، هوش مصنوعی، هوش تجاری و بازاریابی و فروش در کنار هم در کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter پایداری سود و رونق کسب و کار را برای همه به ارمغان آورده است.

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter از رویکردی جامع و مبتنی بر دانش که شامل آموزش، مشاوره، مربیگری، عارضه یابی، تشخیص، معالجه و بهبود مستمر به منظور حصول نتایج ارزشمند، رشد پایدار و سودآوری مداوم و مورد نظر مشتریان را استفاده می کند و بری رسیدن به اهداف کسب و کاری خود ومشتریان پرتلاش و با انگیزه است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید و به دوستان خود پیشنهاد دهید:   @BsiCenter_official

کلینیک کسب و کار
کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter