مشاوره هوشمندسازی کسب و کار

وقتی می‏توان بهترین بود، خوب بودن کافی نیست.

 

تحلیل و آنالیز کسب و کار
تحلیل و آنالیز کسب و کار

وقتی می‏توان بهترین بود خوب بودن کافی نیست. قرار دادن کسب و کار در مسیر چشم انداز سازمانی، مأموریت مشاوران کسب و کار است. همچنین مشاوره بر مبنای داده های واقعی و ایجاد تفکر تحلیلی در کنار نگرش کل به جز و جز به کل از وظایف این بخش است.

انجمن بین‌المللی مشاوران مدیریت (ICMCI)، مشاوره کسب و کار را به این صورت تعریف کرده است: خدمتی که توسط یک فرد یا افراد مستقل و واجد صلاحیت به کسب وکارها، بخش عمومی و سایر بخش‌ها ارائه می‌شود. موضوع این خدمات شناسایی و بررسی مشکلات مرتبط با خط مشی، استراتژی، سازمان، اثربخشی، رویه‌ها و روش هاست که به ارائه رهنمودهای مناسب و یاری رسانی در اجرای این رهنمودها منتهی می‌شود.

لذا قرار دادن کسب و کار در مسیر چشم انداز سازمانی و کمک در رسیدن به مقصد، مأموریت مشاوران کسب و کار است.

همچنین مشاوره بر مبنای داده های واقعی، ایجاد تفکر تحلیلی و برنامه محور ساختن در کنار نگرش کل به جز و جز به کل از وظایفی است که بخش مشاوره کلینیک کسب و کار BsiCenter به شما ارایه خواهد داد. حضور اساتید دانشگاهی، متخصصان و متعهدان،  همراه با تجربه عملیاتی و اجرایی در هسته رشد، همه ما را در امر مهم مدیریت هوشمند کسب و کار یاری می رساند.

همه ما می دانیم موفقیت هیچگاه بدون مشاوره با افراد خبره و آگاه به دست نمی آید! و ما می دانیم بهترین مشاور کسب و کار شما، شخص محترم شما هستید.

در این بخش شرکت قراردادهای همکاری با شرکتهای مشاوره ای همکار در حوزه های مختلف اقتصادی، بازاریابی و فروش، مدیریت استراتژیک، منابع انسانی و … نیز منعقد نموده است تا در صورت لزوم در حوزه های مختلف بتواند علاوه بر مشاوران داخلی به پروژه معرفی نماید.

برای مطالعه بیشتر می توانید وارد بخش دانشنامه شوید و از مقالات این قسمت بهره ببرید.

 

مشاوره و عارضه یابی کسب و کار

در کلینیک هوشمندسازی کسب و کار BsiCenter