کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter

کلینیک کسب و کاری چیست؟ به چه کسب و کاری، کلینیک عنوان می شود؟

در کلینیک کسب و کاری فقط راه حل و مشاوره ارائه می شود؟

وقتی از کلینیک صحبت می کنیم باید تمامی معیارهای کلینیک را دارا باشد. در شرح ذیل به تمامی آیتم ها خواهیم پرداخت.

هر بیماری برای بهتر شدن حالش نیاز به مراجعه به کلینیک دارد. کلینیک های تخصصی برای بهبود بیماری ها و مشکلات مراجعه کنندگان، اصطلاح آشنا و عبارتی رایج در زبان روزمره است.

فرض کنید بیماری که نیاز به درمان دارد، یک شخص حقیقی نیست بلکه یک کسب و کار مانند فروشگاه، واحد تولیدی، هتل و یا یک سازمان است. کسب و کاری که کارش را انجام می دهد اما به اندازه ای که باید و شاید، انتظارات مالی اش برآورده نمی شود. سود ده نیست و یا مشتریان ناراضی دارد. آیا این بیمار را هم می شود به کلینیک تخصصی برد و پیش پزشک نشاند، معاینه اش کرد و بیماری اش را تشخیص داد؟ پاسخ ما مثبت است. ما خودمان همان کلینیک کسب و کار هستیم.

ما با استفاده از دانش و ابزارهای دانش بنیان عارضه کسب و کار شما را تشخیص می دهیم و برای بهبود بیمار نسخه می دهیم. نسخه ای مختص کسب و کار شما. البته اینکه این دارو ها را درست به بیمار بدهید یا نه تصمیم شماست…

دلیل ما برای بهبودی کسب و کار شما این است که

اولا: ما به تجربه، دانش و توانایی های فنی خود و فناوری هایی که از آن استفاده می کنیم، اعتماد داریم.

ثانیا : بیماریهای مشابه در جهان با روشهایی که ما آنها را امروز در ایران ارایه می دهیم بهبود یافته اند.

اگر بیماران به کلینیک های تخصصی اعتماد نمی کردند چه نتیجه ای در بر داشت. ممکن بود حتی تا امروز نسل بشر منقرض شده باشد.

شما نیز به کلینیک ما اعتماد کنید. آیندگان این تصمیم شما را خواهند ستود.

کلینیک کسب و کار
کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری

کلینیک کسب و کار و  هوشمندسازی تجاری  BsiCenter، کلینیک تخصصی عارضه یابی ، هوشمندسازی کسب و کار و کشف دانش نهفته از داده های واقعی کسب و کار و ارائه داشبوردهای مدیریتی است که بر پایه هوش تجاری همانند کسب و کارهای پیشرو در دنیای تجارت و اقتصاد، شما را در عارضه یابی فروش، مدیریت هزینه ، رشد سودآوری و پایداری رونق کسب و کار توانمند می سازد.

برگزاری دوره های باکیفیت هوشمندسازی مدیریت فروش بر پایه مفاهیم هوش تجاری و رفتار مصرف کنندگان، ارائه راه حل های ویترین اینترنتی کسب و کارها از دیگر فعالیت های کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter است.

در بخش تولید و توسعه نرم افزار با حضور متخصصین نرم افزار بر اساس نیاز بازار و سفارشی سازی جوابگوی نیازهای مشتریان هود هستند. تولید نرم افزارهای حوزه بازاریابی و فروش اینترنتی و راه حل توسعه منابع انسانی از فعالیت های بخش تولید نرم افزار کلینیک کسب و کار می باشد.

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری با تلفیق مدیریت کسب و کار، مهندسی نرم افزار  و هوشمندسازی تجاری و الگوهای رفتاری انسانی توانسته مشاوره هایی بی بدیل در ارائه راه حل های هوشمندسازی تجاری به صاحبان کسب و کار ارائه نماید.

حضور متخصصان نرم افزار، مدیریت کسب و کار، هوش مصنوعی، هوش تجاری و بازاریابی و فروش در کنار هم در کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter پایداری سود و رونق کسب و کار را برای همه به ارمغان آورده است.

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter از رویکردی جامع و مبتنی بر دانش که شامل آموزش، مشاوره، مربیگری، عارضه یابی، تشخیص، معالجه و بهبود مستمر به منظور حصول نتایج ارزشمند، رشد پایدار و سودآوری مداوم و مورد نظر مشتریان را استفاده می کند و بری رسیدن به اهداف کسب و کاری خود ومشتریان پرتلاش و با انگیزه است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید و به دوستان خود پیشنهاد دهید:   @BsiCenter_official

کلینیک کسب و کار
کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter

افتتاح نمایندگی استان البرز با تیمی مجرب ، متخصص و حرفه ای

میثم حبیبی ماچیانی : موسس نمایندگی استان البرز، مدیر اجرایی و مربی فروش مویرگی

حسن گلباز: مدیر توسعه بازار استان البرز و مربی فروش مویرگی

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری
کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری