30 دی 1401

مروری بر استراتژی های بازاریابی حوزه سلامت یا بازاریابی درمانی – بخش اول – برندینگ پیوسته

استراتژی بازاریابی حوزه سلامت – بخش اول

 

  1. استراتژی بازاریابی حوزه سلامت
    استراتژی بازاریابی حوزه سلامت برندسازی پیوسته و مداوم برای مراقبت های بهداشتی و درمانی

    برندسازی پیوسته و مداوم برای مراقبت های بهداشتی و درمانی

 

برخی از پزشکان، متخصصان، مدیران و صاحبان مراکز پزشکی و حوزه سلامت بر این باورند که که تخصص و خدماتشان کاملا منحصربفرد و متمایز است و آنها را از سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یا مشاغل متمایز می کند. اما اجازه دهید با آن روبرو شویم – برای یک مصرف کننده مراقبت های بهداشتی یا متقاضی درمان، یک کت سفید دقیقاً شبیه کت بعدی است و متقاضیان خدمات حوزه سلامت به طور مشهود و کاملا شفاف، تمایلی به خرید محصول یا خدمات از شخصی که نمی شناسند ندارند و پس از تحقیق و شناسایی مرکز، وارد آن می شوند.

هنگامی که یک برند قوی و متمایز می سازید و آگاهی از آن را ارتقا می دهید، راه طولانی را به سمت کاهش هزینه کلی به ازای هر تقاضا و افزایش بازگشت سرمایه خود طی می کنید.

ابتدا باید مشخص کنید که نام تجاری شما چیست. به عبارت دیگر، چه چیزی در مورد کسب و کار مراقبت های بهداشتی و پزشکی و درمانی شما منحصر به فرد است؟ آیا این روشی است که شما با متقاضیان حوزه سلامت رفتار می کنید؟ دفتر خانوادگی شما؟ محیط اسپا مانند شما؟ و … .

 

حداقل یک چیز وجود دارد که تیم پزشکی شما را منحصر به فرد می کند و آن چیزی است که به متقاضیان درمانی کمک می کند تا نام مرکز مراقبت های درمانی شما را به خاطر بسپارند. تبلیغ، جوایز یا تمجیدها برای این نوع دستاوردها روشی فوق‌العاده برای ایجاد اعتماد در برند شماست، به‌ویژه به این دلیل که از بیماران می‌خواهید برای بهبودی و سلامت خود ، به شما و مرکز شما اعتماد کنند.

 

ممکن است زمان ببرد تا مشخص شود چه چیزی برای برند شما بهتر عمل می کند. اما در نهایت، یک استراتژی بازاریابی سلامت محور با نام تجاری و برنامه بازاریابی منسجم گرد هم می‌آید و برند شما را در بهترین شکل ممکن نشان می‌دهد و در ذهن و قلب بیمار خاطره می سازد.

 

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری BsiCenter با ارائه ایده های خلاقانه برای برندینگ شما برنامه دقیق دارد و با همفکری شما به بهترین شکل ممکن برای همه متقاضیان شما، خاطره سازی می نماید.

مشاور ارشد کسب و کار

ابوطالب حبیبی ماچیانی

09124047438

 

با ما همراه باشید.

 

کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری
کلینیک کسب و کار و هوشمندسازی تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =